Hakkında


2014 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan Kılıçlar Çelik Konstrüksiyon kurucularının uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri,uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır.
Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan Kılıçlar Çelik Yapı, anahtar teslim sanayi yapıları, fabrika ve depo binaları, iş merkezleri, eğitim ve spor yapıları, soğuk hava depoları, garaj yapıları, çatı ve cephe kaplamaları konularında, tasarımdan uygulamaya anahtar teslim hizmet vermektedir.
MİSYONUMUZ
Yenilikçi yaklaşımları benimseyen anlayış, toplam kaliteye olan inancımız ve güçlü çalışanlarımızla, güven, tecrübe, hız, memnuniyet ve yüksek sorumluluk duygusuyla gerçek bir sektörel marka olmak.
VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin beklentilerini aşan iş birliği değerlerine sahip olmak, sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesini her zaman sağlamak.
DEĞERLERİMİZ
Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışı ile süregelen değerlerine bağlı kalarak faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşları için değer oluşturmak.


Neler Yapıyoruz

Endüstriyel Tesisler ve Binalar
Depolar ve Üretim Tesisleri
Çok Katlı Çelik Yapılar
Spor Tesisleri
Hangarlar ve Mini Depolar
Soğuk Hava Depoları
İş Merkezleri ve Çelik Evler
Mimari Tasarımlar
Çelik Konstrüksiyon Tesisleri

Hakkında Hakkında
BU SİTE İLE KURULMUŞTUR